Poprzedni
Następny

Wzmacniacz zintegrowany RA280 wzbogaca ofertę marki HiFi Rose

HiFi Rose, producent nowoczesnych urządzeń audio i audio-wideo, wprowadza do sprzedaży nowy model – RA280. Jest to wzmacniacz zintegrowany, który doskonale uzupełnia dotychczasową ofertę południowokoreańskiej marki. RA280 to designerskie, a jednocześnie bogato wyposażone urządzenie, które dziedziczy wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych po bardziej zaawansowanym modelu RA180. Nowy wzmacniacz HiFi Rose pozwala uzyskać czysty i naturalny dźwięk, tak bliski oryginalnemu brzmieniu, jak to tylko możliwe.

Rose RA280

Model RA280 to urządzenie, które przekracza granice między technologiami cyfrowymi i analogowymi. Zapewnia wyjątkowe wrażenia odsłuchowe, pozwalające użytkownikowi poczuć prawdziwą esencję muzyki. Wzmacniacz został zaprojektowany tak, aby spełnić oczekiwania melomanów zarówno pod względem jakości dźwięku, jak i wzornictwa. Jest to w praktyce „mniejsza” wersja niezwykle udanego wzmacniacza zintegrowanego RA180, bardziej przystępna cenowo od swojego „starszego brata”.

Rose RA280

Solidna konstrukcja w klasie AD

HiFi Rose RA280 to stereofoniczny model zbudowany w oparciu o dwa oddzielne moduły wzmacniacza zamknięte w jednej obudowie, ale działające jak dwie jednostki monofoniczne. Każda zapewnia do 250 W mocy, zarówno przy impedancji obciążenia wynoszącej 4, jak i 8 omów. Wzmacniacz RA280 – podobnie jak jego bardziej zaawansowany odpowiednik, czyli RA180 – pracuje w klasie AD. Jest to w praktyce zmodyfikowana klasa D, w której wykorzystano układ oparty na tranzystorach GaN FET (azotek galu). Dzięki temu wzmacniacz zapewnia brzmienie o charakterze porównywalnym z tym uzyskiwanym przez klasyczne układy analogowe, przy jednoczesnym zachowaniu dużej wydajności, sprawności i mocy, z której znane są konstrukcje klasy D. Wszystko przy zachowaniu niskiego poziomu zniekształceń, a jednocześnie płynnej i naturalnej reprodukcji sygnału audio.

Rose RA280

Bogactwo funkcji i możliwości

Dostępne złącza pozwalają na podłączenie różnorodnych urządzeń źródłowych. Wśród nich jest wejście zbalansowane (2 x XLR) oraz 3 wejścia niezbalansowane (2 x RCA). Model RA280 ma też wyjście na subwoofer i wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy, obsługujący modele z zainstalowaną wkładką typu MM (od ang. Moving Magnet) i zapewniający dźwięk niezwykle zbliżony do oryginalnego – żywy i bogaty. W razie potrzeby brzmienie można dopasować do własnych preferencji z wykorzystaniem korektora opartego na dwóch ergonomicznych pokrętłach ulokowanych na przednim panelu wzmacniacza. W zestawie nie zabrakło pilota zdalnego sterowania, który pozwala na wygodne sterowanie głośnością.

Rose RA280

Przewidywana dostępność

Wzmacniacz zintegrowany HiFi Rose RA280 będzie dostępny w dwóch uniwersalnych wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej. W ofercie salonów sprzedaży Top Hi-Fi & Video Design i na tophifi.pl ma pojawić się już w lutym br.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: