Poprzedni
Następny

Wymień urządzenie marki Linn na model nowszej generacji, skorzystaj z rabatu na upgrade

Średnia ocen: 5
(7 ocen) 7 komentarzy

Po sukcesie zeszłorocznej akcji związanej z wymianą modelu Klimax DSM na nowsze urządzenia, przygotowaliśmy nowy, atrakcyjny program wymiany, również wspierany przez firmę Linn. Jest to doskonała okazja do unowocześnienia posiadanego systemu tej szkockiej marki. Tym razem akcją zostały objęte modele Akurate DS/DSM oraz Akurate System Hub/Exakt DSM. Na tym jednak nie koniec ofert promocyjnych z Linnem w roli głównej. Teraz posiadane urządzenie Linna możesz ulepszyć, kupując podzespoły taniej o 30%.

Linn Upgrade

30-procentowym rabatem (od sugerowanych cen detalicznych) zostały objęte m.in. dodatkowe moduły zwiększające funkcjonalność streamerów Selekt DSM. Akcja obejmuje zarówno najnowszy model Selekt DSM: Edition Hub, jak i wersję wprowadzoną na rynek po raz pierwszy w 2018 roku, która obecnie nosi nazwę Selekt DSM: Classic Hub (aby odróżnić ją od nowego streamera firmy Linn). W promocyjnej cenie można zakupić np. przetworniki cyfrowo-analogowe (w tym moduły Organik DAC) czy podzespoły ze wzmacniaczami.

Oprócz tego w promocji dostępne są moduły do innych odtwarzaczy sieciowych marki Linn, w tym Klimax DS, Klimax DSM oraz Akurate DS i Akurate DSM.

Linn Selekt DSM

Akcją zostały objęte nie tylko streamery, ale także odtwarzacze winyli. W promocyjnej ofercie znajdziesz komponenty do gramofonów Klimax LP12, Selekt LP12 oraz Majik LP12. Promocja dotyczy również zewnętrznych zwrotnic cyfrowych Exaktbox, a także kolumn głośnikowych firmy Linn.

Po szczegóły dotyczące wszystkich produktów Linn objętych 30-procentowym rabatem zapraszamy do kontaktu z salonami sprzedaży Top Hi-Fi & Video Design. Jeśli chcesz wykonać „upgrade” posiadanego urządzenia firmy Linn w promocyjnej cenie, wystarczy – po wcześniejszym umówieniu się – przynieść go do wybranego salonu, a Eksperci Dobrego Brzmienia pomogą w doborze i instalacji nowych podzespołów. W ramach akcji oferujemy także bezpłatne sprawdzenie i wyczyszczenie sprzętu marki Linn.

Przynieś stary streamer i odbierz nowy z rabatem do 21 tys. zł

Od 2008 roku ponad dziesięć tysięcy sztuk modeli Akurate DS i Akurate DSM zostało wysłanych ze Szkocji na cały świat. Nowe streamery – dostępne pod nazwą Selekt DSM – przewyższają jednak wydajnością produkowane już od lat urządzenia z linii Akurate. W związku z tym, wraz z producentem, przygotowaliśmy niezwykle atrakcyjną ofertę. Dotyczy ona wymiany posiadanych przez klientów urządzeń Linn na model Selekt DSM: Edition Hub. Kwota rabatu na zakup nowego streamera zależna jest od modelu marki Linn, jaki użytkownik odda w rozliczeniu.

Posiadacze modeli Akurate DS i Akurate DSM marki Linn mogą wymienić te urządzenia na nowy, doskonale zaprojektowany model Selekt DSM: Edition Hub w konfiguracji dual-mono lub stereo (z preinstalowanymi dodatkowymi modułami Organik DAC w odpowiedniej wersji). Przy wymianie – pozostawiając w rozliczeniu posiadany model z linii Akurate – klient otrzymuje 21 000 zł rabatu (od sugerowanej ceny detalicznej) na zakup nowego systemu Selekt DSM.

Linn Upgrade

Również posiadacze modeli Akurate System Hub/Exakt DSM mogą skorzystać z opcji wymiany na klasyczną, „nieuzbrojoną” w dodatkowe moduły wersję streamera Selekt DSM: Edition Hub. W tym wypadku – zostawiając w rozliczeniu jeden ze wspomnianych modeli z linii Akurate – otrzymają rabat 6000 zł.

Oferta promocyjna obowiązuje do końca 2022 roku, ale organizator zastrzega sobie prawo do jej przedłużenia.

Linn Selekt DSM Edition Hub

Zachęcamy do odwiedzenia najbliższego salonu Top Hi-Fi & Video Design, aby bliżej poznać funkcje i możliwości najnowszych urządzeń firmy Linn. Obecni na miejscu Eksperci Dobrego Brzmienia odpowiedzą na wszystkie pytania związane z oferowanym sprzętem.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(7 ocen)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: