Poprzedni
Następny

[Wideo] Wzmacniacz zintegrowany Yamaha A-S3200 – High-End w klasycznym wydaniu | prezentacja Top Hi-Fi

W dzisiejszym odcinku razem z Jankiem udajemy się w high-endową podróż do Japonii. Bohaterem tego materiału jest bowiem flagowa integra Yamahy: model A-S3200 – wzmacniacz, który klasyczny i elegancki design łączy z monumentalnym, a przy tym równie klasycznym brzmieniem. Oczywiście tylko wtedy, jeśli podłączycie do niego takie kolumny, które w pełni będą mogły zaprezentować jego potencjał. Więcej o tym, z jakimi głośnikami Yamaha A-S3200 ciekawie się dogaduje , a także o samym wyglądzie, technologii i możliwościach połączeniowych, dowiecie się z niniejszego materiału, na który serdecznie Was zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Pathos Logos MkII - piękno włoskiego hi-endu | prezentacja Top Hi-Fi

Wzmacniacz zintegrowany LUXMAN L-507Z: wyrafinowanie i ewolucja techniczna | prezentacja Top Hi-Fi

Rotel 6000 Diamond – czyli diamenty na rocznicę | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: