Poprzedni
Następny

Uchwyt Vogel’s TVM 7675 z prestiżową nagrodą iF Design Award 2023

Przy okazji zbliżających się 50 lat działalności, holenderski Vogel’s mógł pochwalić się wyróżnieniem dla jednego ze sztandarowych produktów marki – modelu TVM 7675. Uchwyt z serii Signature otrzymał bowiem prestiżową nagrodę iF Design Awards.

uchwyt do telewizora Vogel's

Nagrody iF Design Award dotyczą w głównej mierze wzornictwa przemysłowego. To najstarszy niezależny znak jakości w dziedzinie designu na świecie i niekwestionowany symbol wybitnych osiągnięć w tej dziedzinie.

W uzasadnieniu dla przyznanej nagrody możemy przeczytać:

Uchwyt ścienny firmy Vogel's oferuje wysokiej klasy design i niezwykłą łatwość użytkowania. Wystarczy włączyć telewizor, by zmotoryzowany uchwyt automatycznie obrócił się w zakresie do 120 stopni w stronę użytkownika. W serii SIGNATURE Vogel's zawarł 50 lat doświadczenia w projektowaniu, rzemiośle i innowacji. Innowacyjna konstrukcja uchwytu pasuje do dużego, ultra-smukłego telewizora, którego przekątna może wynosić ponad 70 cali. Dzięki serii SIGNATURE, Vogel's wychodzi naprzeciw entuzjastom designu, których interesują tylko produkty z najwyższej półki.

obrotowy uchwyt zmotoryzowany Vogel's

Aktualizacja aplikacji Motion Mount

aplikacja Vogel's Motion Mount

Przy okazji producent poinformował, że zoptymalizował działanie aplikacji MotionMount, by ta jeszcze lepiej spełniała swoją rolę w zakresie obsługi i regulacji uchwytu. Model TVM 7675 pomyślnie przeszedł testy dotyczące współpracy z systemami sterowania domem Creston, Creston Home i Control4.

Zamów zmotoryzowany uchwyt Vogel's

Ze swojej strony, jako sprzedawcy premium produktów marki Vogel’s przekazujemy, że uchwyt TVM 7675 po kilkumiesięcznej nieobecności w naszej ofercie, powróci do niej na przełomie maja i czerwca 2023 roku.
Ponadto zachęcamy do zainteresowania się modelem TVM 7675 PRO, oferującym możliwość sterowania przez port RS-232 w ramach posiadanego systemu Smart Home. Produkt jest aktualnie oferowany w przedsprzedaży. 


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design


Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: