Poprzedni
Następny

[Wideo] Wzmacniacz stereo za mniej niż 500 zł - Marmitek BoomBoom 460 | prezentacja Top Hi-Fi

Wyjątkowo mały i wyjątkowo tani, a przy tym zaskakujący jakością brzmienia i możliwościami: wzmacniacz stereo Marmitek BoomBoom 460. Wystarczy podłączyć do niego parę głośników i za pomocą Blutetooth można w ten sposób stworzyć kompaktowy zestaw streamingowy. Więcej o jego możliwościach oraz o tym, z jakimi kolumnami sprawdzi się najlepiej – dowiecie się z niniejszego materiału. 

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.


Zobacz również inne filmy dostępne na kanale Top Hi-Fi

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio, jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

NAD M10 V2 vs. NAD C 700: TOP POJEDYNKI | prezentacja Top Hi-Fi

Bowers & Wilkins Factory Tour - Worthing | Seria 800 D4 Signature | Top Hi-Fi

Copland CSA70 – integra, która zadowoli każdego | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: