Poprzedni
Następny

Głośniki Devialet Phantom w cenach, jakich jeszcze nie było!

Głośniki Phantom zrewolucjonizowały branżę audio, stając się punktem odniesienia dla akustycznej doskonałości w segmencie głośników bezprzewodowych. Sprawdzą się zarówno w pojedynkę, w zestawach stereo, jak i w systemie multiroom, obsługiwanym za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji mobilnej. Teraz wybrane głośniki z linii Phantom firmy Devialet można kupić w nowych, niższych cenach.

Devailet Phantom ceny

Akcją zostały objęte następujące modele:

Specjalna edycja modelu Phantom I 108 dB, a zarazem hołd dla jednej z największych instytucji kulturalnych na świecie – paryskiej Opery Garnier. Głośnik ten ma imponującą moc 1100 W RMS. Ozdobiony jest charakterystycznymi elementami w kolorze złotym, wykonanymi ze szlachetnego stopu palladu i żółtego złota.

Model o mocy 500 W RMS. Podzespoły i rozwiązania techniczne w nim zastosowane pozwoliły uzyskać wysoką wierność przetwarzania sygnału audio i pełne brzmienie w kompaktowej obudowie, dla której bez problemu znajdziesz miejsce w swoim pomieszczeniu odsłuchowym.

Głośnik, który mimo kompaktowych gabarytów zapewnia dużą moc (400 W RMS) i bogate, energetyczne brzmienie. Pozwala stworzyć kompaktowy domowy system muzyczny, zapewniający wysoką wierność przetwarzanego sygnału audio, niezależnie od głośności odtwarzanego dźwięku.

Devialet Phantom Opera

Specjalna edycja głośnika Phantom II 98 dB z wykończeniem w kolorze złotym (ze stopu palladu i żółtego złota) od paryskich mistrzów złotnictwa z Ateliers Gohard. Wersja ta jest ucieleśnieniem wizji doskonałości podzielanej przez pioniera kultury z kilkusetletnią tradycją i innowacyjnej firmy z XXI wieku, działającej w branży audio.

Jeden z mniejszych modeli należących do serii Phantom, doskonały nie tylko na początek przygody z tą wyjątkową serią głośników. Zapewnia moc 350 W RMS, a przy tym pełne i czyste brzmienie. Phantom II 95 dB zachowuje bogatą funkcjonalność, zachwycając dźwiękiem, nawet przy niskich poziomach głośności.

Muzyka z wielu źródeł

Głośniki z serii Phantom łączą innowacyjne rozwiązania techniczne z wyjątkowym designem i doskonałym brzmieniem. Charakteryzują się przy tym bogactwem funkcji, umożliwiających m.in. odtwarzanie muzyki z wielu różnorodnych źródeł. Obsługują zarówno łączność Bluetooth, jak i Wi-Fi. Mają także funkcje Spotify Connect i AirPlay 2, a ponadto są zgodne z certyfikatem Roon Ready, co pozwala na współpracę głośników z innymi urządzeniami kompatybilnymi z platformą Roon.

Devialet Phantom

Zapraszamy do salonów

Niższe ceny na wybrane modele głośników Devialet Phantom obowiązują nie tylko w naszym sklepie internetowym, ale również w salonach stacjonarnych Top Hi-Fi & Video Design, gdzie modele francuskiego producenta możesz sprawdzić w praktyce. Obecni na miejscu Eksperci chętnie pomogą w przeprowadzeniu odsłuchów i odpowiedzą na wszystkie pytania związane z oferowanym sprzętem.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: