Poprzedni
Następny

[Wideo] Yamaha R-N800A i Yamaha R-N1000A – długo wyczekiwane nowości | prezentacja Top Hi-Fi

Dwa nowe, długo wyczekiwane urządzenia typu all-in-one od Yamahy – z segmentu jakościowych, ale nieco tańszych amplitunerów sieciowych, a więc urządzeń stworzonych z myślą o bezprzewodowym strumieniowaniu muzyki. Przed Wami Yamaha R-N800A i Yamaha R-N1000A. Przyglądamy się im bliżej w dzisiejszym materiale i zachęcamy Was do jego obejrzenia.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.


Zobacz również inne filmy dostępne na kanale Top Hi-Fi

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio, jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Top Pojedynki: kino domowe vs. stereo | Yamaha RX-V4A vs Yamaha A-S501 | Top Hi-Fi

Bowers & Wilkins Factory Tour - Worthing | Seria 800 D4 Signature | Top Hi-Fi

Tidal Connect – prosta recepta na wysoką jakość | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: