Poprzedni
Następny

[Wideo] Audio-Technica ATH-TWX9 – słuchawki XXI wieku | prezentacja Top Hi-Fi

Naturalne, pełne brzmienie, świetna jakość wykonania, ANC, dezynfekcja światłem UV. Omawiamy flagowy model słuchawek True Wireless od Audio-Techniki, czyli ATH-TWX9. Producent znany z liniowego, studyjnego brzmienia, posiada w swojej ofercie słuchawki True Wireless, które mają szansę namieszać w czołówce słuchawek premium tego typu. Aby poznać szczegóły – zobaczcie materiał. Zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.


Zobacz również inne filmy dostępne na kanale Top Hi-Fi

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio, jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

STAX - słuchawki elektrostatyczne i wzmacniacze Hi-End | prezentacja Top Hi-Fi

Bowers & Wilkins Factory Tour - Worthing | Seria 800 D4 Signature | Top Hi-Fi

Słuchawki Bowers & Wilkins Pi5 S2 oraz Pi7 S2 – pościg za doskonałością | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: