Poprzedni
Następny

[Wideo] Trzy systemy stereo klasy wyższej do pomieszczeń 20 - 30m2

Pomieszczenia o takiej powierzchni, czyli w granicach od 20 do 30 metrów kwadratowych bywają problematyczne. Wszystko dlatego, iż przy korzystnych warunkach akustycznych dobrze odnajdą się tam zarówno kolumny podłogowe jak i podstawkowe. Choć te drugie mogą wymagać pomocy dodatkowego subwoofera, z racji bardziej rozproszonych fal tonów niskich.
W dzisiejszym filmie przedstawiamy stereofoniczne systemy audio klasy premium, które mogą trafić w Państwa gust i będziecie z nich zadowoleni.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Wzmacniacze stereo - Top Trendy Hi-Hi w 2022 roku | Poradnik

Najciekawsze kolumny podstawkowe 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi

3 sposoby na słuchanie muzyki z Internetu | Zimowe inspiracje 2021

 


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: