Poprzedni
Następny

[Wideo] Jak wybrać uchwyt do telewizora - poradnik dla początkujących

Chociaż telewizory dostarczane są wraz z podstawkami, to wielu użytkowników wolałoby zawiesić swoje urządzenie na ścianie. Z pomocą przychodzą uchwyty ścienne, dzięki którym telewizor może niemal wisieć w powietrzu, co zwiększa atrakcyjność wizualną samego urządzenia, a ponadto pozwala wykorzystać wolną przestrzeń na szafce ustawionej pod telewizorem, np. na ustawienie sprzętu audio.
Zapraszamy na film, w którym opowiadamy jaki uchwyt do telewizora wybrać i jak "zabrać się" do tego tematu.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Loewe bild i - telewizor OLED Premium 4K | Prezentacja 

Jak wybrać kino domowe - poradnik dla początkujących

Najciekawsze wzmacniacze stereo 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: