Poprzedni
Następny

[Wideo] Subwoofer - kiedy warto go kupić? Poradnik dla początkujących Top Hi-Fi

Zdarza się, że albo od razu po zakupie, albo po dłuższym czasie zaczyna nam doskwierać brak basu w muzyce lub filmach. W takiej sytuacji można rozpocząć żmudny proces poszukiwań innych kolumn, bądź szukać większej ilości prądu wymieniając wzmacniacz na wydajniejszy. Nie daje to jednak gwarancji sukcesu. Większe szanse powodzenia w takiej sytuacji daje dokupienie subwoofera. Odciąży on w pewnym stopniu kolumny w zakresie niskich częstotliwości, co spowoduje poprawę brzmienia reszty pasma. Dodatkowo wzbogaci dźwięk w zupełnie nowe doznania ukryte w tych najniższych rejestrach.
Postawmy sobie więc główne pytanie odcinka – kiedy należy rozważyć zakup subwoofera? Zapraszamy na film.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Michi X3 by Rotel - wzmacniacz stereo, który budzi respekt | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Najciekawsze wzmacniacze stereo 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi

Głośniki Indiana Line Tesi - prezentacja serii kolumn | opinia Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: