Poprzedni
Następny

[Wideo] Pathos Classic One MkIII - wzmacniacz stereo inny, niż zazwyczaj | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Kolebka renesansu to nie tylko ciekawa i sprawdzona lokalizacja na wakacje, ale też dom wielu marek z branży hi-fi i właśnie jednym z rodzimych dla Włoch brandów, jest Pathos. Producent High-Endowych urządzeń z branży audio, powołany do życia w 1994 roku, szybko udowodnił swoją wartość. Marka założona przez trzech włoskich inżynierów udowadniała swoją wartość od samego początku - dzięki autorskiemu układowi obwodowemu "INPOL", Pathos był w stanie dać dźwiękowi nowe życie, stając się bardzo poważną konkurencją nawet dla japońskich korporacji. Wielu wówczas pokochało to brzmienie, a Włosi zyskali w środowisku renomę bardzo rzetelnych high-endowców.

W dzisiejszym filmie Janek pokazuje jak włoski Pathos Classic One MkIII wygląda z bliska, jakie ma cechy oraz z jakimi głośnikami warto go posłuchać. Zapraszamy na nasz materiał.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Luxman L-505uXII - wzmacniacz stereo klasy High-End | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Najciekawsze kolumny podłogowe 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi

Michi X3 by Rotel - wzmacniacz stereo, który budzi respekt | prezentacja i opinia Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: