Poprzedni
Następny

[Wideo] Loewe klang mr - głośniki bezprzewodowe do każdego pomieszczenia | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Jeśli oglądają Państwo nasze filmy regularnie, na pewno natrafiliście już na produkty niemieckiego Loewe. Wśród starszych widzów na pewno nie brakuje również osób, które kojarzą tego producenta jeszcze sprzed kilku i kilkunastu lat. W każdym razie Loewe, kojarzone do tej pory tylko z telewizorami z najwyższej półki, coraz częściej zaskakuje odważnymi produktami z dziedziny sprzętu audio. Do tego stopnia, iż czytając branżowe newsy i widząc kolejne nowości tego producenta, mamy poczucie, że rośnie tu realna konkurencja dla wiodących marek Home Audio.
I tak jak wbudowane w telewizory Loewe głośniki są wzorem do naśladowania, tak i klangi mr, a mamy ich trzy mr1, mr3, mr5 – mają mocne argumenty, by zainteresować sobą klientów. Zapraszamy na nasz film poświęcony każdemu ze wspomnianych głośników.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Audio Pro multiroom - przewodnik po ekosystemie urządzeń audio | Top Hi-Fi

Głośniki i systemy mini - Top Trendy w 2021 roku | Poradnik Top Hi-Fi

Najciekawsze wzmacniacze stereo 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: