Poprzedni
Następny

[Wideo] Słuchawki dla kobiet 2022 - 3 modele bezprzewodowe | Kobiecym Okiem | Top Hi-Fi

Czy miewacie czasami problem z plączącymi się kablami od słuchawek? A może przewody wplątują się Wam we włosy podczas ich zdejmowania? Albo niech ten pierwszy rzuci kamieniem, kto nigdy nie “wyrwał” kabla z gniazda słuchawkowego zaczepiając o niego niechcący? No właśnie... Producenci z biegiem lat wyszli naprzeciw tym problemom i wymyślili słuchawki bezprzewodowe, które znacznie ułatwiają cieszenie się muzyką w samotności. W dzisiejszym odcinku Edyta zaproponuję 3 modele słuchawek bezprzewodowych, które spodobają się Paniom.

PS. Panom też mogą przypaść do gustu. Zaczynamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Linn Majik DSM 2020 - wzmacniacz grający w muzycznej klasie premium | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

NAD VISO HP 70 - bezprzewodowe słuchawki z tłumieniem hałasu | Kobiecym Okiem | Top Hi-Fi

We. Hear 1 oraz We. Hear 2 by Loewe - głośniki Bluetooth | Kobiecym Okiem | Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: