Poprzedni
Następny

[Wideo] Jak wybrać głośnik centralny i efektowy - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących

Czy zestaw stereo, czyli dwie kolumny i amplituner są w stanie stworzyć satysfakcjonującą przestrzeń w brzmieniu? Oczywiście, choć wiele zależeć będzie od zastosowanych głośników, elektroniki, naszego pomieszczenia i wielu innych czynników. Przestrzenność dźwięku, to jednak w głównej mierze domena systemów wielokanałowych czyli takich, których sercem jest amplituner kina domowego oraz pięć lub więc głośników.
Zapraszamy na film, w którym głośnikom centralnym oraz efektowym surround poświęciliśmy więcej naszej uwagi.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Zestawy kina domowego skomponowane przez Ekspertów - poradnik Top Hi-Fi

Najciekawsze kolumny podstawkowe 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi

Najciekawsze kolumny podłogowe 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: