Poprzedni
Następny

[Wideo] Soundbar czy głośniki aktywne – co wybrać? Kobiecym Okiem | Top Hi-Fi

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Aby cieszyć się dobrej jakości dźwiękiem z telewizora mamy do wyboru właściwie dwa rozwiązania – soundbar lub kolumny. W dzisiejszym odcinku z cyklu Kobiecym Okiem Edyta omawia zalety soundbarów i głośników aktywnych, czyli takich, które posiadają już wbudowany wzmacniacz. Wszystko to na konkretnych przykładach. Przyjrzymy się zatem m.in. soundbarom od Yamahy i Bowers & Wilkins, a także kolumnom aktywnym od Audio Pro. Zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Soundbar Panorama 3 Bowers & Wilkins | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Soundbary klasy premium - Top 5 - rekomendacje Ekspertów Dobrego Brzmienia

Jak wybrać soundbar - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: