Poprzedni
Następny

[Wideo] Sonoro Meisterstuck - system audio All-In-One | recenzja Kobiecym Okiem

Sonoro MEISTERSTÜCK to urządzenie typu all-in-one, czyli wszystko w jednym. W pojedynczej obudowie znajdziemy wzmacniacz, odtwarzacz CD, głośniki, radio i funkcje sieciowe. Tym samym wystarczy podłączyć go do telewizora, aby cieszyć się stylowym, a zarazem niezwykle funkcjonalnym, centrum domowej rozrywki, które dzięki wydajnym wzmacniaczom i czterem niezależnym głośnikom oferuje niespotykanie czysty i dynamiczny dźwięk.

Jakie wrażenie ten kompletny system audio zrobił na przedstawicielce płci pięknej? W dzisiejszym filmie Edyta opowie jakie atuty z jej perspektywy posiada ten bardzo interesujący model z oferty niemieckiego Sonoro. Zapraszamy na film z cyklu "Kobiecym Okiem".

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Sonoro Lounge - system audio All-In-One | Kobiecym Okiem

Wzmacniacze stereo, które spodobają się Paniom | Kobiecym Okiem

Głośniki i systemy mini - Top Trendy Hi-Hi w 2022 roku | Poradnik

 


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do strefy wiedzy
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: