Poprzedni
Następny

[Wideo] Loewe klang mr1 - inteligentny głośnik bezprzewodowy | recenzja Kobiecym Okiem

Loewe klang mr1 to najmniejszy głośnik multiroom w nowej serii klang mr. Oferując 30 watów muzycznej mocy, jest doskonałą propozycją dla wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z systemem multiroom. Będzie świetnym urozmaiceniem dowolnego domowego wnętrza, będąc jednocześnie doskonałym dodatkiem dla luksusowych telewizorów marki Loewe. Jest to zasługa stożkowatej obudowy i wysokiej jakości tkaniny.

Jakie wrażenie ten głośnik bezprzewodowy zrobił na przedstawicielce płci pięknej? W dzisiejszym filmie Edyta opowie jakie atuty z jej perspektywy posiada ten bardzo interesujący model z oferty niemieckiego Loewe. Zapraszamy na film z cyklu "Kobiecym Okiem".

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Sonoro Lounge - system audio All-In-One | Kobiecym Okiem

Wzmacniacze stereo, które spodobają się Paniom | Kobiecym Okiem

Głośniki i systemy mini - Top Trendy Hi-Hi w 2022 roku | Poradnik

 


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: