Poprzedni
Następny

[Wideo] Luxman L-505uXII - wzmacniacz stereo klasy High-End | prezentacja i opinia

Luxman L-505uXII to wzmacniacz wyjątkowy - daje wiele, za stosunkowo niewiele. W zasadzie to ciężko o równie imponujący wzmacniacz w kwocie nieprzekraczającej 20 tysięcy złotych. W tej kwocie właśnie, Luxman oferuje ponad dwudziestokilogramową integrę, która wyznacza standard i pokazuje, gdzie zaczyna się przede wszystkim ten dźwiękowy Hi-End. A to wszystko bez potrzeby zastawiania hipoteki własnego domu.
W dzisiejszym filmie pokazujemy jak podstawowy wzmacniacz stereo z oferty japońskiego Luxmana wygląda z bliska, jakie ma cechy oraz z jakimi głośnikami warto go posłuchać. Zapraszamy na nasz materiał.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Najciekawsze kolumny podstawkowe 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi

Najciekawsze kolumny podłogowe 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi

Najciekawsze wzmacniacze stereo 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: