Poprzedni
Następny

[Wideo] Słuchawki True Wireless do 1000 zł | prezentacja Top Hi-Fi

Oto 5 szczególnie wartych uwagi modeli słuchawek True Wireless do 1000 zł z naszej oferty. W naszym zestawieniu znalazły się modele Yamahy, Audio-Techniki, House of Marley, KEF oraz francuskiego Devialeta. Różni je sporo – od designu, przez brzmienie, po czas pracy na baterii. Każdy z tych modeli zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji i dlatego znalazł się w tym zestawieniu. Po więcej szczegółów zapraszamy do materiału!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Kanał Top Hi-Fi na YouTube
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Słuchawki True Wireless do 1500 zł | prezentacja Top Hi-Fi

Słuchawki Bowers & Wilkins Pi5 S2 oraz Pi7 S2 – pościg za doskonałością | prezentacja Top Hi-Fi

Słuchawki Bowers & Wilkins Px8 – bezprzewodowe i bezkompromisowe | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: