Poprzedni
Następny

[Wideo] Copland CSA70 – integra, która zadowoli każdego | prezentacja Top Hi-Fi

Copland CSA70 to wzmacniacz zintegrowany idealny dla kolumn podstawkowych. W przeciwieństwie do wyższych modeli tego producenta, CSA70 nie posiada lamp, co bezpośrednio przekłada się na różnicę w brzmieniu, które w zestawieniu z CSA100 czy CSA150 wypada zupełnie inaczej. To uniwersalny wzmacniacz, który jednak szczególnie dobrze sprawdza w połączeniu z muzyką klasyczną i wokalną. Więcej o brzmieniu, designie, możliwościach połączeniowych oraz o tym, z jakimi kolumnami najlepiej go posłuchać, dowiecie się z niniejszego materiału. Zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Kanał Top Hi-Fi na YouTube
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

ProAc Response DT8 - kolumny dla fanów wyszukanego basu | prezentacja Top Hi-Fi

PSB Speakers Passif 50 – najlepsze oblicze retromanii | prezentacja Top Hi-Fi

Wzmacniacz stereo NAD C 3050 LE – urodziny w stylu retro | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: