Poprzedni
Następny

[Wideo] Odtwarzacze CD marki Rotel – muzyka kołem się toczy | prezentacja Top Hi-Fi

W dzisiejszym odcinku zapraszamy Was na przegląd wszystkich odtwarzaczy CD z portfolio marki Rotel. Omawiamy modele od podstawowego Rotel CD11 Tribute, przez CD14 MKII i RCD-1572 MKII, oraz urządzenie, które swoimi możliwościami daleko wykracza poza standardowy odtwarzacz CD. Stawkę odtwarzaczy płyt CD Rotela zamyka bowiem Rotel DT-6000, czyli pełnoprawny wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy z funkcją odczytu dysków CD, posiadający też całą "baterię wejść" - optyczne, koaksjalne i USB. Zobaczcie nasz materiał i poznajcie szczegóły dotyczące poszczególnych modeli. Zapraszamy!

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/wll5Ch-skrI" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Kanał Top Hi-Fi na YouTube
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

ProAc K6 - perła angielskiego High-Endu  | prezentacja Top Hi-Fi

Wzmacniacz zintegrowany LUXMAN L-507Z: wyrafinowanie i ewolucja techniczna | prezentacja Top Hi-Fi

Yamaha A-S3200 – High-End w klasycznym wydaniu | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Promocja Bestseller
CD11

CD11 Tribute

Rotel
Odtwarzacze CD / SACD
Special Price 1 679 zł Regular Price 2 799 zł i
Prosimy o kontakt
CD14

CD14 MKII

Rotel
Odtwarzacze CD / SACD
As low as 3 099 zł Regular Price 3 799 zł i
RCD-1572 MKII

RCD-1572 MKII

Rotel
Odtwarzacze CD / SACD
As low as 4 598 zł Regular Price 5 699 zł i
DT-6000

DT-6000

Rotel
Odtwarzacze CD
As low as 9 999 zł Regular Price 10 899 zł i

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: