Poprzedni
Następny

[Wideo] 3 zestawy stereo z głośnikami Indiana Line Tesi 261 | prezentacja Top Hi-Fi

W dzisiejszym odcinku przedstawiamy Wam trzy szczególnie warte uwagi systemy stereo z głośnikami Indiana Line Tesi 261. Na naszej liście znalazły się wzmacniacz zintegrowany NAD C316 BEE V2, kompaktowy i multifunkcjonalny odtwarzacz sieciowy Bluesound Powernode Edge oraz… amplituner kina domowego Yamaha RX-V4A. Każde z tych urządzeń w połączeniu z kolumnami podstawkowymi Indiana Line Tesi 261 tworzy jakościowy system stereo, każde jednak oferuje nieco inne możliwości. Jakie? Zobaczcie nasz materiał. Zapraszamy serdecznie!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Kanał Top Hi-Fi na YouTube
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

NAD C 658 – system dzielony nie za miliony | prezentacja Top Hi-Fi

Streamer NAD CS1 – funkcje sieciowe dla każdego | prezentacja Top Hi-Fi

Amplituner kina domowego w stereo - warto czy nie? | Opinia Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: