Poprzedni
Następny

[Wideo] Słuchawki House of Marley Redemption ANC 2 – True Eco, True Wireless | prezentacja Top Hi-Fi

Prezentujemy nową generację dokanałowych słuchawek True Wireless od House of Marley, czyli Redemption ANC 2. Ekologiczne materiały: naturalny bambus, kompozyt z naturalnych włókien drzewnych oraz tworzywa sztuczne pochodzące z recyclingu. Na pokładzie ANC, wydajna bateria oraz tryb Ambient Sound. Jak grają? Sprawdźcie oglądając niniejszy materiał. Zapraszamy.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Kanał Top Hi-Fi na YouTube
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

ELAC ConneX – stereofoniczne głośniki aktywne | prezentacja Top Hi-Fi

Głośniki Bluetooth od House of Marley. Prezentacja modeli Get Together 2

Głośnik bezprzewodowy Yamaha WS-B1A – zawsze pod ręką | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: