Poprzedni
Następny

[Wideo] Hegel H120 – uczciwy wzmacniacz dla uczciwych kolumn | prezentacja Top Hi-Fi

Wzmacniacz zintegrowany Hegel H120 już na pierwszy rzut ucha zachwyca dynamiką grania. Świetnie sprawdza się w elektronicznych aranżacjach, gdzie – oprócz dynamiki – prezentuje miękki, ale mocny bas i bogactwo tonów wysokich. Jak Hegel H120 wypada na tle innych urządzeń tej marki oraz jakimi możliwościami dysponuje? Na wszystkie te pytania odpowiadamy w dzisiejszym materiale, do obejrzenia którego serdecznie Was zapraszamy.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Kanał Top Hi-Fi na YouTube
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Yamaha MusicCast R-N2000A | prezentacja Top Hi-Fi

Rose RS520 - multimedialny kombajn | prezentacja Top Hi-Fi

NAD C 3050 LE - wzmacniacz w stylu retro | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: