Poprzedni
Następny

#HIFIPSTRYK rozstrzygnięty! Konkurs na najciekawsze zdjęcie/video z odsłuchu

Przedstawiamy laureatów konkursu #HIFIPSTRYK. Oto nagrodzone przez nas zdjęcia i filmy video, które w kwietniu publikowaliście w swoich mediach społecznościowych – dokumentując to, czym dla Was jest odsłuch.

Konkurs HiFiPstryk wyniki

Odsłuch to nieodłączny element świadomego wyboru urządzeń audio. To swego rodzaju przedzakupowa „jazda próbna”, podczas której w naszych salonach, w specjalnie przygotowanych do tego salach odsłuchowych, na własnych uszach sprawdzacie brzmienie dowolnych kolumn, wzmacniaczy, amplitunerów kina domowego czy słuchawek nausznych. Wszystko po to, aby wybrać takie urządzenie, które najlepiej pasować będzie do Waszych preferencji brzmieniowych.

W konkursie #HIFISPTRYK wystarczył jeden kreatywny „pstryk”, aby móc wygrać najnowsze słuchawki Bowers & Wilkins Pi7 S2, kultowe Kossy Porta Pro lub kod rabatowy wysokości 500 zł [i]. Oto zwycięzcy konkursu i ich prace – znajdziecie je także na Facebooku i Instagramie pod hashtagiem #hifipstryk. Poza regulaminowymi nagrodami za miejsca I-III, Jury konkursu postanowiło przyznać dwa wyróżnienia. A zatem zaczynamy…

I wyróżnienie

Płyta Sebastian Riedel & Piotr Steczek Kwartet z autografem Sebastiana Riedla

Marek Brodalka / Foraminiferod

Wyróżnienie przyznane w uznaniu za kreatywne przedstawienie emocjonalnej więzi, jaka może się narodzić pomiędzy człowiekiem a urządzeniem HiFi. W roli pupila, najlepszego przyjaciela człowieka, wiernego towarzysza wielu muzycznych podróży – głośnik multiroom Devialet Phantom.

Konkurs HiFiPstryk wyróżnienie 1

II wyróżnienie

Słuchawki Koss UR23i + długopis Audioquest

Dominik Chmielewski

Wyróżnienie przyznane za pracę totalną – pełną ekspresji, pozytywnych emocji i kolorów. Właśnie tak wg Dominika brzmi głośnik Devialet Mania. I my absolutnie zgadzamy się z ta wizją.

Konkurs HiFiPstryk wyróżnienie 2

III miejsce

Słuchawki Koss Porta Pro

Daniel Dz

Porsche, Mercedes i Lamborghini na jednym zdjęciu, w jednym garażu? Proszę bardzo. Trzecie miejsce w konkursie – za stworzenie naprawdę spektakularnego zestawu: Yamaha R-N2000A, Hegel H…, Rose… oraz – w formie wisienki na torcie – fenomenalne kolumny podłogowe Bowers & Wilkins 703 S3.

Konkurs HiFiPstryk miejsce 3

III miejsce

Słuchawki Koss Porta Pro

Łukasz Zając

Jak jednym spojrzeniem oddać brzmienie słuchawek Bowers & Wilkins Px7 S2? Na przykład tak. Spojrzenie pełne zachwytu i zdziwienia, że taki dźwięk w ogóle jest możliwy.

Konkurs HiFiPstryk miejsce 3_2

III miejsce

Słuchawki Koss Porta Pro

Karol / operatoroperatorapralki

Za pozytywny vibe, poczucie rytmu i… prezentację szerokiego spektrum urządzeń, których brzmienie możecie testować podczas odsłuchu w naszych salonach. W filmie Karola zobaczycie słuchawki, gramofon, zestaw stereo, a nawet soundbar.

Konkurs HiFiPstryk miejsce 3_3

II miejsce

Kod rabatowy wysokości 500 zł do wykorzystania w naszym sklepie internetowym

dzikikarton

Są urządzenia audio, których brzmienie sprawia, że świat zaczyna wirować, trząś się w posadach, a Ty udajesz się w astralną podróż poza granice własnego ciała. I coś takiego trzeba zobaczyć.

Konkurs HiFiPstryk miejsce 2

I miejsce

Słuchawki Bowers & Wilkins Pi7 S2

Wojciech / kapi09wojtek

Brzmienie, które jest tak intensywne, że porusza całym Waszym ciałem i sprawia, że nogi same rwą się do tańca? Ok, to zdarza się często podczas odsłuchów w naszych salonach. Ale taki taniec i taka choreografia już nie. Przed Wami odsłuch, który absolutnie zachwycił Jurorów. Oto zwycięzca konkursu #HIFIPSTRYK i jego spektakularny taniec.

Konkurs HiFiPstryk miejsce 1

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy pomysłowości! I oczywiście – zapraszamy na kolejne odsłuchy do naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design.

Do zobaczenia!

[i] Do zrealizowania w naszych salonach przy zakupach za co najmniej 1500 zł


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: