Poprzedni
Następny

[Wideo] Słuchawki dokanałowe True Wireless KEF Mu3 – jakość kolumn w kieszeni | prezentacja Top Hi-Fi

Po pełnowymiarowym nausznym modelu KEF Mu7 przyszła pora na model dokanałowy tego producenta. Dziś przyglądamy się więc bliżej słuchawkom True Wireless KEF Mu3 wyposażonym w system aktywnej redukcji szumu. Wygląd zewnętrzny tych słuchawek to dzieło Rossa Lovegrove’a, który współpracował już z KEFem projektując m.in. kolumny głośnikowe Muon czy głośnik Bluetooth Muo. Po więcej informacji dotyczących technologii, designu i charakteru samego brzmienia, zapraszamy do niniejszego odcinka. Serdecznie zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

KEF Mu7 – pierwsze w historii marki słuchawki wokółuszne z ANC | prezentacja Top Hi-Fi

Top Pojedynki: Bang & Olufsen BEOPLAY EX vs HX | Porównanie Top Hi-Fi

Słuchawki Audeze LCD-3, czyli nauszne widowisko | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: