Poprzedni
Następny

[Wideo] Bowers & Wilkins 705 S3 – klasa i szyk, które zmieścisz na półce | prezentacja Top Hi-Fi

Dzisiaj największe z najmniejszych, czyli największe kolumny podstawkowe z serii 700 S3 od Bowers & Wilkins – model 705 S3. Opowiemy jak brzmią i z jakimi wzmacniaczami mają szansę zagrać tak, by ściąć z nóg - bo, trzeba o tym wspomnieć, to model pod tym względem wymagający. Poruszymy także kwestię designu i tego, co zmieniło się w stosunku do poprzedniej generacji tych kolumn. A zatem – zapraszamy w kolejną high-endową podróż z marką Bowers & Wilkins.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bowers & Wilkins 702 S3 | Prezentacja Top Hi-Fi

Rose RS520 - multimedialny kombajn | prezentacja Top Hi-Fi

ELAC Concentro S 503 | Prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: