Poprzedni
Następny

[Wideo] Słuchawki Audio-Technica ATH-M20xBT - studyjne brzmienie na każdą kieszeń | Top Hi-Fi

Dziś prezentujemy słuchawki Audio-Technica ATH-M20xBT. To model nauszny, zamknięty, który aspiracje do studyjnej jakości brzmienia łączy z komfortem bezprzewodowego użytkowana. Świetny czas pracy na jednym ładowaniu (60 godzin) oraz bardzo niska waga czynią go dodatkowo jeszcze bardziej atrakcyjnym. Jak ATH-M20xBT brzmią w porównaniu z ATH-M50xBT2? Odpowiedź znajdziecie w niniejszym materiale. Zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Słuchawki Bezprzewodowe z ANC do 1000 zł | Propozycje Top Hi-Fi

NAD VISO HP 70 - bezprzewodowe słuchawki z tłumieniem hałasu | Kobiecym Okiem | Top Hi-Fi

Bowers & Wilkins Px7 S2 Blue - nauszne słuchawki bezprzewodowe w nowej odsłonie | Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: