Poprzedni
Następny

„Wyraźny progres” – test Bowers & Wilkins Px7 S2 w „Audiostereo”

Bowers & Wilkins Px7 S2 to bezprzewodowe słuchawki nauszne klasy premium z ANC. Model ten jest następcą wielokrotnie nagradzanych słuchawek PX7, wprowadzając liczne udoskonalenia. Sprawdźmy, jak ta konstrukcja wypadła w przeprowadzonym przez redakcję portalu „Audiostereo” teście.

Słuchawki bezprzewodowe z ANC Bowers & Wilkins Px7 S2

Pod względem konstrukcyjnym Px7 są nieco lżejsze:

„Choć może na zdjęciach tego nie widać najnowsza inkarnacja 7-ek od swojego poprzednika jest lżejsza i smuklejsza. Całe szczęście kuracja odchudzająca nie wpłynęła na „objętość” ich muszli, które przy odrobinie dobrej woli można nazwać wokółusznymi”.

Niższa waga przekłada się także na wygodę użytkowania:

„Już po kilku kwadransach obszyte ekologiczną skórą piankowe pady z efektem pamięci zaczynają się układać, by po godzinie z okładem niejako z automatu awansować do ergonomicznej ekstraklasy. Otulają bowiem małżowiny w sposób absolutnie perfekcyjny, świetnie izolują od otoczenia a jednocześnie nie powodują efektu „gotowania” uszu nawet podczas długotrwałych odsłuchów”.

Px7 S2 na jednym ładowaniu baterii mogą pracować nawet do 30 godzin:

„Sercem a raczej sercami tytułowych słuchawek są 40 mm przetworniki dynamiczne a dzięki wbudowanym akumulatorom 7-ki potrafią grać z aktywnym systemem ANC przez 30 godzin. Warto również wspomnieć, że nawet 15 minutowe ładowanie zapewnia do 7 godzin bezprzewodowej pracy. Oczywiście w razie potrzeby ze słuchawek można korzystać także przewodowo – po zastosowaniu dołączonego do zestawu kabla audio z wtykiem USB C”.

Słuchawki bezprzewodowe z ANC Bowers & Wilkins Px7 S2

A jak Px7 S2 sprawują się pod względem brzmienia?

„Bowersy poszły w kierunku uplastycznienia i dociążenia przekazu, co w efekcie zaowocowało fenomenalną muzykalnością i iście holograficzną – organiczną obecnością muzyków i wokalistów w naszym bezpośrednim otoczeniu. Warto bowiem podkreślić fakt, iż intensyfikacja i uatrakcyjnienie doznań nausznych w wykonaniu brytyjskich słuchawek bynajmniej nie ograniczała się do wtłaczania reprodukowanego przez nie materiału w naszą przestrzeń międzyuszną, lecz dotyczyła kreowania sceny wokół słuchacza”.

Tak redaktor ocenia słuchawki Px7 S2:

„To, że Bowers & Wilkins Px7 S2 są świetne nie podlega żadnej dyskusji, jak również fakt, iż stanowią wyraźny progres w stosunku do swoich protoplastów. Są bowiem wygodniejsze, skuteczniej tłumią dźwięki otoczenia a przy tym są lżejsze, co wbrew pozorom, szczególnie przy dłuższych odsłuchach wcale nie jest bez znaczenia. Jeśli zatem rozglądacie się za bezprzewodowymi słuchawkami, które oferują gęste i muzykalne brzmienie a przy tym nie mają nawet najmniejszych problemów z właściwą reprodukcją efektów przestrzennych audiofilskich realizacji i hollywoodzkich superprodukcji, to właśnie na najnowszą inkarnację 7-ek powinniście zwrócić uwagę”.

Pełną recenzję można przeczytać na stronie audiostereo.pl.

Słuchawki Bowers & Wilkins Px7 S2 dostępne są w salonach Top Hi-Fi & Video Design, gdzie można je przetestować. Obecni na miejscu specjaliści pomogą w przeprowadzeniu testów i odpowiedzą na wszystkie pytania związane z oferowanym sprzętem.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Supercena
Px7 S2

Px7 S2

Bowers & Wilkins
Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
As low as 1 599 zł Regular Price 1 999 zł i

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: