Poprzedni
Następny

[Wideo] ProAc Response DT8 – kolumny dla fanów wyszukanego basu | prezentacja Top Hi-Fi

W dzisiejszym odcinku kolejne kolumny od angielskiego ProAca – tym razem model bardziej przystępny cenowo, niż omawiane przez nas niedawno K6. Przed Wami dwudrożne kolumny podłogowe ProAc Response DT8 – głośniki, które w swoim przedziale cenowym zostawiają większość konkurencji daleko w tyle. Ciepłe brzmienie i mocne uderzenie gęstego basu to cechy, które są wizytówką ProAca i tak jest również w przypadku tego modelu. Więcej o brzmieniu, designie oraz wzmacniaczu, z którym te kolumny zgrywają się szczególnie dobrze, dowiecie się z niniejszego materiału, na który serdecznie Was zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Kanał Top Hi-Fi na YouTube
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

ProAc K6 - perła angielskiego High-Endu  | prezentacja Top Hi-Fi

Wzmacniacz zintegrowany LUXMAN L-507Z: wyrafinowanie i ewolucja techniczna | prezentacja Top Hi-Fi

Yamaha A-S3200 – High-End w klasycznym wydaniu | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: