Poprzedni
Następny

[Wideo] Tidal Connect – prosta recepta na wysoką jakość | prezentacja Top Hi-Fi

W dzisiejszym materiale przyglądamy się funkcjonalności zwanej Tidal Connect dostępnej w aplikacji streamingowej Tidal, która słynie z obszernej biblioteki plików muzycznych najwyższej jakości. Dzięki Tidal Connect możemy przy pomocy smartfona i kompatybilnego z usługą urządzenia – połączyć system hi-fi z biblioteką Tidala. Smartfon w tym układzie służy jedynie do sterowania odtwarzanymi treściami, a nasz streamer, wzmacniacz, amplituner czy głośnik sieciowy samodzielnie pobierają i odtwarzają muzykę. Więcej na temat Tidal Connect oraz urządzeń kompatybilnych z tą funkcjonalnością dowiecie się z niniejszego materiału, na który serdecznie Was zapraszamy.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Kanał Top Hi-Fi na YouTube
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

NAD C 658 – system dzielony nie za miliony | prezentacja Top Hi-Fi

Streamer NAD CS1 – funkcje sieciowe dla każdego | prezentacja Top Hi-Fi

Wzmacniacz stereo NAD C 3050 LE – urodziny w stylu retro | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: