Poprzedni
Następny

[Wideo] Podpowiadamy jak zarobić / obrobić kable głośnikowe | Poradnik

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Przewody, kable głośnikowe mają to do siebie, że możemy je kupić zarówno zakonfekcjonowane fabrycznie, od razu gotowe do podłączenia, ale też na metry z tzw. „szpuli”. Drugie rozwiązanie często okazuje się dużo wygodniejsze, ponieważ nie zawsze jesteśmy do końca pewni, ile przewodu głośnikowego będzie nam potrzebne. Właściwie przygotowany kabel głośnikowy pozwala w wygodny sposób podłączyć go zarówno od strony głośników, jak i wzmacniacza. Dodatkowo można zakończyć je wtykami, które w dłuższej perspektywie pozwolą przewodom nie zmienić swoich właściwości sonicznych. Wyzwaniem może okazać się prawidłowe obrobienie końcówek do podłączenia elektroniki do kolumn, dlatego też w dzisiejszym filmie pokazaliśmy jak to zrobić. Zapraszamy na kolejny materiał z serii "Podpowiadamy jak".

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Jak podłączyć głośniki do wzmacniacza lub amplitunera | Poradnik

Jak podłączyć odtwarzacz do wzmacniacza stereo - cyfra vs analog | Poradnik

Jak podłączyć gramofon do wzmacniacza stereo | Poradnik


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: