Poprzedni
Następny

[Wideo] Nowe słuchawki Bowers & Wilkins PI5 i PI7 True Wireless ANC

Średnia ocen: 5
(2 oceny) 2 komentarze

Pierwsze w historii brytyjskiego producenta słuchawki True Wireless to jedna z największych premier audio w roku 2021. Poznajcie Bowers & Wilkins PI5 oraz PI7, które zapowiadają się na świetnie zaprojektowane słuchawki bezprzewodowe. Skuteczny, adaptacyjny system redukcji szumów bazujący na zespole 4 wbudowanych mikrofonów, unikalny system dwóch przetworników zamkniętych w każdej słuchawce (dedykowany tweeter), który konstrukcyjnie przybliża te słuchawki dla klasycznych kolumn głośnikowych i wiele, wiele innych nowinek, o których opowiedziano w tym materiale. Najnowsze słuchawki Bowers & Wilkins - słuchawki, które są początkiem nowej grupy produktowej w ofercie Brytyjczyków.

Przypominamy również, że ruszyła przedsprzedaż modeli PI7 oraz PI5

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bowers & Wilkins 603, 606, 607 Anniversary Edition | Prezentacja PL

Najpopularniejsze kolumny głośnikowe 2020 roku | Zestawienie Top Hi-Fi

Aplikacja Bowers & Wilkins dla słuchawek PX5 oraz PX7 | Obsługa i funkcje


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(2 oceny)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: