Poprzedni
Następny

[Wideo] NAD M33 - cyfrowy wzmacniacz stereo high-end z BluOS | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Zaprezentowane po raz pierwszy w 2014 moduły rozbudowy MDC, wyznaczyły kierunek rozwoju branży. Rozwiązanie przyjęto bardzo ciepło, a seria Masters, która była "sceną" dla wprowadzanej nowości, od tego momentu kojarzyła się już nie tylko z wydajnymi wzmacniaczami półki high-end. Stała się wtedy synonimem syntezy wysokiej jakości brzmienia, z przyszłościowym podejściem do tematu audio.

Bohaterem dzisiejszego odcinka będzie integra stereo NAD M33, czyli najwyższy zintegrowany model serii Masters. Janek opowie jak brzmi, z czym jej posłuchać i dlaczego warto. Zapraszamy na nasz materiał.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bowers & Wilkins 805 D4 Diamond - mały diament, duże aspiracje | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Najciekawsze kolumny podłogowe 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi

Linn Majik DSM 2020 - wzmacniacz grający w muzycznej klasie premium | prezentacja i opinia Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: