Poprzedni
Następny

[Wideo] Michi X3 by Rotel - wzmacniacz stereo, który budzi respekt | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Praktycznie każdy, kto kiedykolwiek choć trochę interesował się tematem audio, trafił podczas swoich poszukiwań na Rotela. I nie ma w tym nic dziwnego. Wszystko za sprawą tego, co ta marka zrobiła z branżą podczas swojej długiej historii. Rewolucyjne urządzenia, które zaczęły się pojawiać w latach 70-tych ubiegłego stulecia w pewnym wymiarze zdefiniowały rynek audio-video serwując koneserom brzmienia bezbłędne integry i konstrukcje dzielone. Punkt kulminacyjny nastąpił 30 lat temu - kiedy to Rotel zaprezentował swoją pierwszą high-endową serię Michi, która zatrzęsła rynkiem i wywołała spore zamieszanie wśród społeczności audiofilskiej. No i 30 lat po tym wydarzeniu, mamy do czynienia z nagłym i mimo wszystko dość niespodziewanym zmartwychwstaniem tejże legendarnej serii. Właśnie dziś, zamierzamy opowiedzieć Państwu co nieco o najmłodszym przedstawicielu tej rodziny - integrze Michi X3.

W dzisiejszym filmie Janek pokazuje jak podstawowy wzmacniacz stereo z oferty japońskiego Michi wygląda z bliska, jakie ma cechy oraz z jakimi głośnikami warto go posłuchać. Zapraszamy na nasz materiał.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Luxman L-505uXII - wzmacniacz stereo klasy High-End | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Najciekawsze kolumny podłogowe 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi

Linn Majik DSM 2020 - wzmacniacz grający w muzycznej klasie premium | prezentacja i opinia Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: