Poprzedni
Następny

[Wideo] Głośniki Indiana Line Tesi - prezentacja serii kolumn | opinia Top Hi-Fi

Nie tak dawno omawialiśmy szczegółowo serię kolumn głośnikowych Nota od włoskiego producenta Indiana Line. Naturalnym krokiem jest więc, by kierować wzrok ku górze, a tam czeka już na nas ich wyższa linia, której nadano bardzo wdzięczną i dźwięczną zarazem nazwę - Tesi. Z jakich modeli kolumn się składa, jak brzmi i w jakich konfiguracjach znajdzie zastosowanie? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w dzisiejszym filmie, dlatego jeśli zastanawiają się Państwo nad zakupem kolumn z tej serii, to ten film pozwoli na łatwiejsze „wyobrażenie sobie” ich w przestrzeni pokoju. W dzisiejszym filmie przybliżymy serię głośników, zaprojektowanych w kraju słynącym ze świetnej muzyki, jedzenia, a za sprawą Indiana Line również doskonałego Hi-Fi.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Głośniki Indiana Line Nota - prezentacja serii kolumn | opinia Top Hi-Fi

Najciekawsze kolumny podłogowe 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi

Najciekawsze wzmacniacze stereo 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: