Poprzedni
Następny

[Wideo] Kiedy warto pomyśleć o mocniejszym wzmacniaczu stereo? | Top Hi-Fi

O posiadaczach sprzętu audio można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że szybko osiadają na laurach, zadowalając się tym jak gra ich system audio. Ciągłe dążenie do poprawiania jakości dźwięku, pcha nas w stronę kolejnych modyfikacji posiadanego sprzętu. Wymieniamy okablowanie czy też kupujemy nowe, często bardziej wymagające kolumny. Szczególnie w tym drugim przypadku może pojawić się pewien szkopuł – nasz ukochany wzmacniacz może zacząć wykazywać objawy niedoboru mocy. To szczególnie uciążliwe przy cichych, wieczornych odsłuchach, gdzie przez niedostateczny poziom wysterowania tracimy sporo na jakości, ale nie tylko. Co zrobić w tej sytuacji? Zapraszamy na nasz poradnikowy materiał, w którym nakreślamy możliwe scenariusze i wskazujemy jakie korzyści płyną z zastosowanie w systemie audio wzmacniacza o wyższej mocy.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Wzmacniacz zintegrowany, a przedwzmacniacz i końcówka mocy | Podpowiadamy

Podpowiadamy jak zadbać o bezpieczeństwo sprzętu audio | Top Hi-Fi

Jak gra Yamaha PianoCraft MCR-N670D i Bowers & Wilkins 606 S2 Anniversary Edition


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do strefy wiedzy
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: