Poprzedni
Następny

[Wideo] NAD C316BEE V2 wzmacniacz zintegrowany | Prezentacja Top Hi-Fi

Ogromne doświadczanie oraz pasja, która od 1972 roku towarzyszy osobom skupionym wokół marki, pozwala dostarczać wydajne i zaawansowane technicznie komponenty audio w atrakcyjnej cenie. Jednym z nich jest NAD C316BEE v2 otwierający ofertę wzmacniaczy zintegrowanych tego historycznie brytyjskiego, ale obecnie zasilanego przez kanadyjską myśl inżynierską producenta. Zapraszamy na film poświęcony temu urządzeniu, w którym proponujemy też kilka modeli kolumn dla tego wzmacniacza oraz źródła muzyki.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

NAD C 338 wzmacniacz zintegrowany stereo z Chromecast | Prezentacja

Podpowiadamy jak zadbać o bezpieczeństwo sprzętu audio | Top Hi-Fi

Jak gra Yamaha PianoCraft MCR-N670D i Bowers & Wilkins 606 S2 Anniversary Edition


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: