Poprzedni
Następny

[Wideo] Głośniki instalacyjne audio od Bowers & Wilkins | Prezentacja

Bowers & Wilkins to marka, której zaufać można w każdej sytuacji. Również wtedy, gdy nagłośnić chcemy cały dom i zbytnio się z tym nie obnosić - rzecz jasna chodzi o głośniki instalacyjne. W dzisiejszym filmie opowiemy, czemu projektując dom lub wykańczając mieszkanie, głośniki instalacyjne od Bowers & Wilkins mogą być naturalnym wyborem. 

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Podpowiadamy jak zadbać o bezpieczeństwo sprzętu audio | Top Hi-Fi

Kiedy warto pomyśleć o mocniejszym wzmacniaczu stereo? | Top Hi-Fi

Jak gra Yamaha PianoCraft MCR-N670D i Bowers & Wilkins 606 S2 Anniversary Edition


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: