Poprzedni
Następny

„Brzmienie pełne emocji” – test wzmacniacza Rotel A11 Tribute

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Rotel A11 Tribute to wzmacniacz zintegrowany, który powstał we współpracy z legendą inżynierii audio Kenem Ishiwatą. Możliwości tego modelu, będącego hołdem dla dziedzictwa Kena, w przeprowadzonym teście sprawdziła redakcja magazynu „Audio”.

Rotel A11 Tribute

Udana współpraca pomiędzy Kenem a zespołem inżynierów Rotela pozwoliła wprowadzić wielokrotnie nagradzany wzmacniacz A11 na jeszcze wyższy poziom. Model ten stanowił idealną bazę do dalszych działań – okazał się niezwykle udaną konstrukcją, którą jednak można było jeszcze bardziej udoskonalić. Efektem jest właśnie A11 Tribute, który już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę swoim eleganckim wyglądem:

„Mimo upływu kilku lat konstrukcja wciąż prezentuje się nowocześnie – z panelem sterowania i wyświetlaczem, który pokaże nie tylko podstawowe ustawienia (wybrane wejście i poziom wzmocnienia), w menu odszukamy takie pozycje, jak regulację podświetlenia i sposób działania systemu automatycznego wyłączania”.

Rotel A11 Tribute

Pod względem brzmieniowym, jak można przeczytać w magazynie „Audio”, użytkownik może liczyć na brzmienie „dynamiczne, rytmiczne, pełne energii, emocji i detali”:

To brzmienie pełne emocji, ale tym razem w wersji mniej romantycznej, a bardziej energetycznej, trochę zawziętej, ale i swobodnej. Dźwięk pełen wigoru, z pozytywnym iskrzeniem, podszyty nerwowością, a może właśnie chęcią do grania. Na takie wrażenia składają się oczywiście bardziej elementarne czynniki.

Rotel A11 Tribute to zarówno ‘mały rozrabiaka’, jak też gwarancja dobrej równowagi tonalnej i ogólnej sprawności. Muzyka nie jest prowadzona przez wybrany zakres, któremu pozostałe tylko towarzyszą.

Średnica jest neutralna, dokładna, rześka, ekspresyjna, czasami przymila się do słuchacza ciepłymi wokalami, ale równie chętnie wibruje trąbką i szarpie gitarą. Niczego się boi, nie ma skrupułów, ale i nie wstydzi się zabrzmieć delikatniej, o czym ostatecznie przesądza nagranie. Powstają duże kontrasty”.

Zapraszamy do salonów

Aby osobiście przekonać się o zaletach Rotel A11 Tribute zachęcamy do odwiedzenia najbliższego salonu Top Hi-Fi & Video Design. Każdy nasz salon wyposażony jest w salę odsłuchową.

Skontaktuj się z najbliższym salonem telefonicznie lub wypełnij formularz na naszej stronie internetowej www.tophifi.pl i dokonaj rezerwacji sali odsłuchowej na dogodną dla siebie godzinę.

Do pełnego testu odsyłamy TUTAJ.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: