Poprzedni
Następny

[Wideo] Jak zamontować głośnik instalacyjny w suficie | Podpowiadamy

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Ten temat poruszany w ogólnym poradniku dotyczącym głośników instalacyjnych wzbudził spore zainteresowanie. Jeśli jeszcze nie widzieliście naszego filmu na ten temat, zapraszamy do nadrobienia zaległości, link znajdziecie w tym miejscu. W dzisiejszym krótkim materiale pokazujemy, jak osadzić taki głośnik w suficie, a zrobimy to na przykładzie głośnika instalacyjnego od Bowers & Wilkins.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Głośniki instalacyjne audio od Bowers & Wilkins | Prezentacja

Podpowiadamy jak zadbać o bezpieczeństwo sprzętu audio | Top Hi-Fi

Jak gra Yamaha PianoCraft MCR-N670D i Bowers & Wilkins 606 S2 Anniversary Edition


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: