Poprzedni
Następny

[Wideo] Jak wykorzystać dwukierunkowy Bluetooth w systemie Yamaha MusicCast | Poradnik

Średnia ocen: 5
(3 oceny) 3 komentarze

W dobie ginących portów jack 3,5mm w telefonach oraz powszechnego dążenia do komfortowego słuchania muzyki bez plączących się kabli, bezprzewodowe słuchawki stały się produktem bardzo poszukiwanym. Amplitunery sieciowe Yamahy z systemem MusicCast wyposażone są w dwukierunkowy Bluetooth i w dzisiejszym materiale opowiedzieliśmy jakie możliwości otwiera to przed Wami, użytkownikami. Zapraszamy na kolejny film z cyklu "Podpowiadamy jak".

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Najpopularniejsze wzmacniacze stereo 2020 roku | Zestawienie Top Hi-Fi

Jak podłączyć gramofon do wzmacniacza stereo | Poradnik

Jak podłączyć subwoofer do amplitunera, wzmacniacza | Pierwsza konfiguracja


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do strefy wiedzy
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(3 oceny)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: