Poprzedni
Następny

[Wideo] Nowe przewody Audioquest HDMI 2.1 48Gbps | Prezentacja

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Poza wieloma premierami nowych urządzeń z dziedziny audio-video, w 2020 roku za sprawą między innymi nowych konsol do gier (Playstation 5 oraz Xbox Series X / S), zaczęto mówić głośniej o nowym standardzie transmisji zarówno sygnału audio jak i wideo - mowa oczywiście o HDMI 2.1. Standardu, który siłą rzeczy wymusił też premierę nowego okablowania, mającego spełnić wymagania nowych urządzeń. Dziś zapraszamy na prezentację nowego portfolio przewodów HDMI marki Audioquest. Te są technicznie przygotowane, by przyjąć wymagające sygnały 4K 120Hz, 8K 60Hz a nawet 10K 60Hz. Nawet jeśli aktualnie liczba źródeł i materiałów dostarczających taki sygnał jest ograniczona, to w ciągu najbliższych miesięcy ta sytuacja ulegnie diametralnej zmianie.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Najpopularniejsze wzmacniacze stereo 2020 roku | Zestawienie Top Hi-Fi

Yamaha MusicCast RX-V4A - Amplituner kina domowego gotowy na 8K

PlayStation 5 - polecamy akcesoria audio i wideo | Poradnik


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do strefy wiedzy
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: