Poprzedni
Następny

[Wideo] Jak wybrać kable cyfrowe – poradnik | Top Hi-Fi

Kable cyfrowe optyczny, koaksjalny czy AES/EBU stosuje się do przesyłania danych z urządzeń źródłowych, takich jak streamery sieciowe, odtwarzacze CD czy telewizory. Szczególnie mocno upatrzyli je sobie użytkownicy wzmacniaczy czy przetworników DAC, które mają wyższej klasy układy cyfrowe przetwarzające sygnał i chcą z nich skorzystać do podłączenia np. telewizora, ale też komputera czy odtwarzacza CD. W dzisiejszym odcinku Dawid omawia rodzaje przewodów, ich zastosowanie i sposób podłączenia. Pamiętajcie, że w naszych salonach przewody można wypożyczyć i w ten sposób podjąć świadomą decyzję przed dokonaniem zakupu. Tymaczasem zapraszamy na nasz materiał. 

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Michi X3 by Rotel - wzmacniacz stereo, który budzi respekt | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Jak wybrać interkonekty audio RCA / XLR - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi

Jak wybrać kabel HDMI - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: