Poprzedni
Następny

[Wideo] Jak wybrać kabel zasilający A/V - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi

Bez prądu nie ma słuchania muzyki i choć naukowcy pracują nad bezprzewodowym przesyłaniem energii to na razie potrafią to skutecznie zrobić tylko bioenergoterapeuci. Natomiast przed nami, audiofilami, jeszcze długa droga.

Póki ta kwestia nie zostanie rozwiązana, przyjrzyjmy się rozwiązaniom konwencjonalnym - to przewody zasilające, które znajdziemy zawsze w pudełku ze wzmacniaczem, odtwarzaczem cd czy odtwarzaczem strumieniowym. Zwracamy jednak uwagę na fakt, że przewody dostarczane przez producentów wzmacniaczy nie zawsze definiują jego brzmienie tak, jakby życzyli sobie tego ich właściciele. W tym miejscu może być ukryty spory potencjał, by Państwa system zagrał tak, jak od niego oczekujecie. Czy warto inwestować w lepszy kabel zasilający? Czy jest on w stanie cokolwiek zmienić? Zapraszamy na ten materiał.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Michi X3 by Rotel - wzmacniacz stereo, który budzi respekt | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Jak wybrać interkonekty audio RCA / XLR - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi

Jak wybrać kabel HDMI - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: