Poprzedni
Następny

[Wideo] Jak wybrać wielokanałowy wzmacniacz AV - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi

Hi-endowe systemy kina domowego są zbudowane poniekąd jak równie hi-endowe nagłośnienie stereo. Gdy oczekujemy nieograniczonej mocy, maksymalnego wysterowania kolumn głośnikowych i nie martwimy się przy tym rachunkami za prąd – wówczas strzałem w dziesiątkę jest budowa kina w oparciu o wielokanałowy wzmacniacz mocy lub... by każdy z głośników był zasilany własną końcówką mocy. Robi się cieplej? Powinno, bo wzmacniacz mocy lubi się rozgrzać.

W tym przypadku będzie on sercem, z kolei mózgiem, elektroniką zarządzającą pracą końcówki mocy AV będzie procesor kina domowego. Jego kwestię poruszyliśmy w osobnym materiale, do obejrzenia którego serdecznie Państwa zachęcamy. W tym materiale natomiast, skupimy się na kinowych rozwiązaniach dostarczających nieograniczoną moc. Zapraszamy.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Zestawy kina domowego skomponowane przez Ekspertów - poradnik Top Hi-Fi

Jak wybrać głośniki centralne i surround - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi

Najciekawsze kolumny podłogowe 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: