Poprzedni
Następny

[Wideo] Jak wybrać interkonekty audio RCA / XLR - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi

Elementy toru audio, takie jak wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy czy różnego rodzaju odtwarzacze, można porównać do klocków lego. Każdy fan dobrego brzmienia przechodzi długą drogę, by te elementy odpowiednio dobrać i oczywiście ze sobą połączyć. I analogicznie jak w klockach lego, tak też elektronika musi być ze sobą prawidłowo połączona – to raz. Dwa – dobrze by było, by stosowane przewody równały klasą do komponentów, które łączą. Ta często zaniedbywana kwestia, ma wbrew pozorom zasadniczy wpływ na to jak nasz system audio ostatecznie zagra. W dzisiejszym filmie postaramy się pomóc Państwu w wyborze adekwatnych interkonektów audio na podstawie specjalnej zakładki sklepu internetowego www.tophifi.pl.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Michi X3 by Rotel - wzmacniacz stereo, który budzi respekt | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Najciekawsze wzmacniacze stereo 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi

Jak wybrać kabel HDMI - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: