Poprzedni
Następny

[Wideo] Hegel H190 - sieciowy wzmacniacz stereo po skandynawsku | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Skandynawskie marki mają to do siebie, że szybko i skutecznie kradną serca audiofilów z całego świata. W tym regionie jest wielu producentów, którzy dzięki swojej pasji i wizji tworzą wspaniałej klasy Hi-End. I przykładem takiego właśnie brand'u jest Hegel.

Motywacją Benta Holtera, założyciela, było skonstruowanie wzmacniacza, który nie dodaje nic od siebie przetwarzając sygnał. Zaryzykowalibyśmy tezę, że to konsekwentnie wprowadzane w każdym urządzeniu założenie, pozwoliło marce Hegel odnieść sukces. Dziś norweskie wzmacniacze cieszą się dużym uznaniem właśnie ze względu na skuteczną syntezę bardzo dobrej sekcji cyfrowej, z równie dobrą sekcją analogową. Nie inaczej jest w przypadku H190, którego "sylwetkę", zamierzamy Państwu dzisiaj nieco przybliżyć.

W dzisiejszym filmie Janek pokazuje, jak sieciowy wzmacniacz stereofoniczny Hegel H190 wygląda z bliska, jakie ma cechy oraz z jakimi głośnikami warto go posłuchać. Zapraszamy na nasz materiał.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Michi X3 by Rotel - wzmacniacz stereo, który budzi respekt | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Najciekawsze kolumny podłogowe 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi

Linn Majik DSM 2020 - wzmacniacz grający w muzycznej klasie premium | prezentacja i opinia Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: