Poprzedni
Następny

[Wideo] Audio Pro A26 - aktywne głośniki stereo | Kobiecym Okiem

Dziś Edyta opowie o czymś innym niż słuchawki czy głośniki Bluetooth. W tym odcinku omówione zostaną zaskakujące kolumny aktywne typu all-in-one, od szwedzkiej marki Audio Pro, model A26. Film skupi się na kwestiach związanych z ich brzmieniem, zaletach z perspektywy użytkownika (szczególnie okiem kobiet) i dlaczego to może być realna alternatywa dla klasycznych małych zestawów stereo lub soundbarów. Audio Pro A26 to estetyczne głośniki aktywne przeznaczone do odtwarzania wysokiej klasy dźwięku z telewizora oraz urządzeń mobilnych. Jest to zarazem świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę, jaką niesie odtwarzanie muzyki bez zbędnych przewodów.

Jakie wrażenie głośniki aktywne Audio Pro A26 zrobiły na przedstawicielce płci pięknej? W dzisiejszym filmie Edyta opowie jakie atuty z jej perspektywy posiadają te głośniki od specjalistów w oferowaniu kompaktowych systemów audio. Zapraszamy na film z cyklu "Kobiecym Okiem".

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Linn Majik DSM 2020 - wzmacniacz grający w muzycznej klasie premium | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

NAD VISO HP 70 - bezprzewodowe słuchawki z tłumieniem hałasu | Kobiecym Okiem | Top Hi-Fi

We. Hear 1 oraz We. Hear 2 by Loewe - głośniki Bluetooth | Kobiecym Okiem | Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: